Zabezpieczenie medyczne imprez masowych Radom

Oferujemy profesjonalny zespół pracowników, którzy z zaangażowaniem oraz uśmiechem zadbają o odpowiednią opiekę.

R

Zespół wyjazdowy- specjalistyczna karetka ratunkowa

R

Piesze patrole medyczne

R

Zmotoryzowane patrole medyczne( rowery, quady itp.)

R

Stacjonarne punkty pomocy medycznej

R

Koordynowanie zabezpieczenia medycznego

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem.

Szukasz profesjonalnej obsługi medycznej dla imprez masowych w Radomiu i okolicach? Zaufaj fachowcom. Mamy sprzęt i doświadczenie niezbędne do wywiązania się z każdego zlecenia. Dysponujemy w pełni wyposażoną karetką, a nasza kadra to wykwalifikowanie ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarki. Świadczymy kompleksową usługi stworzenia i zabezpieczenia zaplecza medycznego dla dużych wydarzeń plenerowych oraz organizowanych pod dachem. Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Profesjonalna obsługa medyczne eventów

Profesjonalne obsługa medyczna imprez masowych to coś więcej niż wymóg prawny. To przede wszystkim bezpieczeństwo dla Twoich gości. Ogromnym atutem naszej oferty jest wysoko wykwalifikowana, doświadczona kadra. Nad medycznym zapleczem całego eventu czuwać będą ratownicy medyczni z wieloletnim stażem, lekarz specjalista oraz przeszkolone pielęgniarki.

Przez cały czas trwania wydarzenia do w gotowości pozostawać będzie kompletnie wyposażona karetka pogotowia z kierowcą i personelem medycznym. Jesteśmy gotowi zareagować zawsze wtedy, gdy Twoi goście tego potrzebują.

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich oranizatorów imprez masowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz instytucjami. Bez względu na charakter zaplanowanego eventu, świadczone przez nas usługi stanowią optymalne zabezpieczenie medyczne. Spełniają wymogi polskiego prawa i pozwalają na właściwą organizację całego wydarzenia.

Jeżeli planujesz imprezę masową w Radomiu lub okolicach, nie zwlekaj. Zaufaj profesjonalistom. Napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać szczegółową, spersonalizowaną ofertę. Bezpieczeństwo Twoich gości jest dla nas priorytetem.

Skontaktuj się z nami

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ MASOWYCH RADOM