Transport medyczny Radom

Wyspecjalizowany transport medyczny realizowany na terenie całej Europy

Transport medyczny Radom, Polska , Europa

Karetka podczas transportu medycznego
R

Usługi transportu medycznego realizujemy na terenie Radomia, Polski oraz na terenie całej Europy

R

Zapewniamy komfortowe nowoczesne karetki z klimatyzacją, hydropneumatycznym zawieszeniem, pełnym wyposażeniem ratunkowym i profesjonalnym personelem medycznym

R

Oferujemy bezpłatne miejsce dla osoby towarzyszącej, np. opiekuna, rodziny

R

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Prywatny transport medyczny, przewóz Chorych

Prywatny transport medyczny to rozwiązanie, gwarantujące bezpieczeństwo oraz terminowość. Dzięki ofercie przewozu pacjentów do przychodni, szpitali czy domów opieki, chorzy zyskują możliwość dotarcia do odpowiedniego miejsca, nawet jeśli są to osoby niechodzące. To ogromne ułatwienie, w czasach, kiedy na karetkę trzeba czekać nawet kilka godzin, a nie dysponujemy pojazdem, którym moglibyśmy przewieźć chorego w odpowiednie miejsce. Dla nas najważniejszy jest pacjent, dlatego oferujemy transport medyczny dla wszystkich, niezależnie od stanu ich zdrowia.

Oferta prywatnego transportu medycznego skierowana jest do osób z Radomia i okolic. Dzięki wyborowi tej metody transportu pacjent zyskuje gwarancję pierwszeństwa oraz przyjęcia poza kolejką. Co ważne, nasza oferta skierowana jest zarówno do pacjentów samodzielnych, jak i tych obłożnie chorych, którzy wymagają przewiezienia w pozycji leżącej bądź na specjalistycznym krzesełku kardiologicznym. Potrzebujesz udać się do przychodni na badania, a może chcesz przetransportować bliską osobę do placówki medycznej na terenie Unii Europejskiej. Niezależnie od Twoich potrzeb dowieziemy Cię zarówno do przychodni, jak i szpitala czy domu opieki. Oferujemy pomoc w transporcie osobom zdrowym, ale także tym, którzy zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami, w tym zakażonych Covid 19. Nie czekaj na karetkę, czy domową wizytę lekarską. Weź sprawy w swoje ręce i zadbaj o swoje zdrowie już dziś. Umów się na wizytę u specjalisty, a my bezpiecznie dowieziemy Cię we wskazane miejsce o właściwym czasie.

R

Transport y do/z ambulansu zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej, do między innymi:

domu, szpitala, poradni, przychodni, dentysty, na badania diagnostyczne, rehabilitację, do domu opieki, sanatorium, urzędu, transport między szpitalny itp.

Skontaktuj się z nami

Transport medyczny Radom