Opieka medyczna w domu pacjenta.

Oferujemy profesjonalny zespół pracowników, którzy z zaangażowaniem oraz uśmiechem zadbają o odpowiednią opiekę.
R

Iniekcje, wymiana cewnika, wymiana opatrunków, toaleta pacjenta

R

Przerywanie ciągu picia, odtruwanie poalkoholowe (kroplówki- glukoza, elektrolity) Zapewniamy dyskrecję

R

Badanie pacjenta i wstępna diagnoza

R

Ocena stanu zdrowia i parametrów życiowych.

R

Istnieje możliwość transportu pacjenta do szpitala

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem.

Dążenie do dobrostanu fizycznego i psychicznego, jakim jest zdrowie to priorytet każdej osoby, która w wyniku przebytych schorzeń, urazów, zabiegów lub niedyspozycji, spowodowanej wiekiem lub niepełnosprawnością odczuwa dyskomfort, związany z dysfunkcjami. Czasowa oraz stała niezdolność do samodzielności sprawia, że osoba chora, przebywająca w warunkach domowych potrzebuje profesjonalnej opieki medycznej. Z dbałością o zapewnienie najwyższej jakości opieki realizujemy kompleksowo czynności pielęgnacyjne i opiekuńcze w miejscu przebywania pacjenta (poza placówką całodobowej opieki medycznej). 

Opieka medyczna w domu pacjenta Radom

Ofertę kompleksowych usług, związanych z opieką medyczną w domu pacjenta realizujemy na terenie Radomia i okolic. Nasi pacjenci i podopieczni to osoby dorosłe, osoby w podeszłym wieku oraz dzieci. Nasi doświadczeni, kierunkowo wykształceni specjaliści zapewniają profesjonalną pomoc w każdym przypadku chorobowym. Zakres naszych działań obejmuje czynności, związane ze wsparciem urządzeń medycznych, stosowanych w domu (kroplówki, pompy), żywieniem pacjenta pozajelitowym oraz standardowym, opiekę nad pacjentem trwale unieruchomionym, zapobiegając powstaniu odleżyn.

Czynności pielęgnacyjne i opiekuńcze w domu pacjenta

Opieka medyczna w domu pacjenta jest ofertą dla tych z Państwa, którzy poszukują wsparcia jednorazowo oraz na stałe. W ofercie opieka medyczna całodobowa. Oferujemy profesjonalny zespół pracowników, którzy z zaangażowaniem oraz uśmiechem zadbają o odpowiednią opiekę. Pracujemy siedem dni w tygodniu, jesteśmy do dyspozycji  przez całą dobę. 

Skontaktuj się z nami

Prywatna opieka medyczna Radom